LISA JOHANSSON-PAPE. GOLVLAMPA. Orno, 1960-tal.
| Closed | 28 Apr 2024 14:25 CEST |
| Objektsnummer | 3474484 |
| Sold for | 300 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage. Senare lampskärm.
| Objektsnummer | 3474484 |
| Sold for | 300 EUR |
| Ends in | Closed |