13. TOR BJURSTRÖM. Blå blomster i silverkanna, olja på duk, 74 x 60,5 cm.
| Closed | 24 Feb 2022 |
| Auktionsnummer | 13 |
| Objektsnummer | 2051343 |
| Sold for | 38 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Smärre krackelyrer. För ytterligare information, vänligen kontakta victoria.svederberg@auktionsverket.se.