76. SPEGEL, högklassigt stockholmsarbete i rokoko, stämplad med Stockholms hallstämpel med otydligt årtal.
| Closed | 07 Dec 2021 |
| Auktionsnummer | 76 |
| Objektsnummer | 1913115 |
| Sold for | 60 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Krönet med mindre komplettering, smärre lagningar.