BONBONJÄR, silver, empire, Frankrike tidigt 1800-tal.
| Closed | 21 May 2023 16:24 CEST |
| Objektsnummer | 2824842 |
| Sold for | 450 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Smått åldersrelaterat slitage, helhetsintrycket gott.
| Objektsnummer | 2824842 |
| Sold for | 450 EUR |
| Ends in | Closed |