TAPIO WIRKKALA. BRICKA, 830 silver och teak, stämpelsignerad TW, Kultakeskus, Tavastehus 1976.
| Closed | 23 Apr 2023 15:23 CEST |
| Objektsnummer | 2788404 |
| Sold for | 900 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt slitage.
| Objektsnummer | 2788404 |
| Sold for | 900 EUR |
| Ends in | Closed |
Lätt slitage.