LJUSKRONA, empire, 1800-talets förstahälft.
| Closed | 21 May 2023 16:15 CEST |
| Objektsnummer | 2545130 |
| Sold for | 510 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Slitage. Smuts. Skeva spröt och kompletteringar.
| Objektsnummer | 2545130 |
| Sold for | 510 EUR |
| Ends in | Closed |