HELJÄ LIUKKO-SUNDSTRÖM. LJUSSTAKE, signerad samt daterad 1991, keramik på träsockel, Arabia Finland.
| Closed | 29 Oct 2022 13:23 CEST |
| Objektsnummer | 2377394 |
| Sold for | 340 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
No remarks.
| Objektsnummer | 2377394 |
| Sold for | 340 EUR |
| Ends in | Closed |
No remarks.