GUNNEL NYMAN. VAS, "Slöja", signerad med syrapenna G. Nyman, Nuutajärvi Notsjö, klart glas med slöja.
| Closed | 29 Oct 2022 13:10 CEST |
| Objektsnummer | 2369825 |
| Sold for | 300 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt slitage.
| Objektsnummer | 2369825 |
| Sold for | 300 EUR |
| Ends in | Closed |
Lätt slitage.