PAAVO TYNELL. TAKLAMPA, Idman 1950-tal.
| Closed | 22 May 2022 16:44 CEST |
| Objektsnummer | 2230712 |
| Sold for | 38 262 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt slitage, elektrifieringen förnyad, ej testad.
| Objektsnummer | 2230712 |
| Sold for | 38 262 EUR |
| Ends in | Closed |