Arkiv

Silver - Seite 906

Skål C.G. Hallberg

Skål C.G. Hallberg

Saltkar

Saltkar

Bägare silver 1700-tal bägare ostämplad

Sockerskrin silver

Sockerskrin silver

Ljusstakar Eric Råström

Ljusstakar Eric Råström

Saltkar i silver

Saltkar i silver

Skål Tiffany

Skål Tiffany

Fredrik Söderström kaffekanna silver

Kaffkanna grädd / mjölkkanna

Kaffkanna grädd / mjölkkanna

Sockerskin mm silver

Sockerskin mm silver

Bestick och ljusstakar silver

Bestick och ljusstakar silver

Kaffekanna silver Möllenborg

Kaffekanna silver Möllenborg

Jetzt Newsletter abonnieren