Klubbat för:
Osåld
Schätzwert
500 EUR
Beschreibung
ALBERT EDELFELT (1854-1905) "gata i Goslar, Harz", i plåten signerad samt daterad 1902, etsning, 12x8,5 cm
Litteratur: Hintze nr 65
Zustandsbeschreibung
777875
2020-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner