Albert Edelfelt etsning

Albert Edelfelt etsning
Albert Edelfelt etsning
Albert Edelfelt etsning
Albert Edelfelt etsning
Albert Edelfelt etsning
Albert Edelfelt etsning
Albert Edelfelt etsning
Albert Edelfelt etsning

Klubbat för:

Osåld

Schätzwert

500 EUR

Beschreibung

ALBERT EDELFELT (1854-1905) "gata i Goslar, Harz", i plåten signerad samt daterad 1902, etsning, 12x8,5 cm

Litteratur: Hintze nr 65

Zustandsbeschreibung

777875

2020-05-31