Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HARALD SALLBERG (1895-1963): Slussen, signerad och daterad Harald Sallberg 1926, torrnål, ca 20x49,5 cm
Zustandsbeschreibung
Gulnad
469909
2017-06-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner