Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BRUNO MATHSSON, soffbord, skivan fanérad i ask, kallstämplat Firma Karl Mathsson Made in Värnamo Sweden 1964, höjd ca 55, 100x100 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre ytskador
396394
2016-07-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner