Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LARS TÄRNING (född 1945): Plommon på japanskt fat, signerad och daterad Lars Tärning -13, skiktmåleri på träpannå, ca 38x22x8 cm
Zustandsbeschreibung
356048
2016-01-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner