Klubbat för:
18000 SEK
Schätzwert
30 000-40 000 SEK
Beschreibung
PEDER SEVERIN KRÖYER
Danmark/Norge 1851-1909
Marie Kröyer & Hugo Alfvén
Monogramsignerad och daterad S. K 21 aug 1903. Kolteckning, 25,5 x 40 cm.
2227
2016-06-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner