19A. ROLEX, armbandsur, Datejust, guld/stål, ca 2016.
| Vollendet | 17 Jun 2025 |
| Auktionsnummer | 19A |
| Objektsnummer | 4302421 |
| Höchstes Gebot | 76 396 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, glas med nagg, bruksslitage.