208. ADOLF ULRIK WERTMÜLLER. EFTER. 1900-tal, Drottning Marie Antoinette av Frankrike med två av sina barn promenerande i Trianons park i Versailles.
| Vollendet | 17 Oct 2024 |
| Auktionsnummer | 208 |
| Objektsnummer | 3728723 |
| Höchstes Gebot | 60 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Lagningar, retuscher.
Vid frågor vänligen kontakta: ulrica.tillander@auktionsverket.se.