618. WIWEN NILSSON. halsband, armband, sterlingsilver, Lund 1955 resp. 1957, stavlänk, kombinerbara.
| Vollendet | 17 Oct 2024 |
| Auktionsnummer | 618 |
| Objektsnummer | 3712774 |
| Höchstes Gebot | 27 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, smärre repor.
För konditionsrapport kontakta:
Sandra Johansson
Specialist Smycken – Gemmolog FGA.
sandra.johansson@auktionsverket.com.