760. HANS J WEGNER. "Jakkens hvile", stol, Johannes Hansen, Danmark 1950-tal, formgiven 1953, teak och ek.
| Vollendet | 20 Nov 2024 |
| Auktionsnummer | 760 |
| Objektsnummer | 3813404 |
| Höchstes Gebot | 110 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, mindre märken och avslag.