42. WA BOLIN. Bestickuppsättning, 98 delar, silver, Stockholm 1930-50-tal. Modell I.
| Vollendet | 19 Nov 2024 |
| Auktionsnummer | 42 |
| Objektsnummer | 3792142 |
| Höchstes Gebot | 28 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Normalt bruksslitage.