537. PARKURNOR, ett par, England 1900-talets början, mörkpatinerat gjutjärn.
| Vollendet | 12 Jun 2024 |
| Auktionsnummer | 537 |
| Objektsnummer | 3383299 |
| Höchstes Gebot | 50 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage.