23. CLAUDE PRESCOTT. TILLSKRIVEN. STILLEBEN MED BÖCKER, oljemålning, 18/1900-tal.
| Vollendet | 13 Jun 2024 |
| Auktionsnummer | 23 |
| Objektsnummer | 3389350 |
| Höchstes Gebot | 2 900 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Krackelyrer och retuscher.