196. BANKETT, Sverige 1930/40-tal, Swedish Modern.
| Vollendet | 21 Mar 2024 |
| Auktionsnummer | 196 |
| Objektsnummer | 3392772 |
| Höchstes Gebot | 22 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage.
| Vollendet | 21 Mar 2024 |
| Auktionsnummer | 196 |
| Objektsnummer | 3392772 |
| Klubbas | Vollendet |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage.