12. GEORG JENSEN. Bestickuppsättning, 85 delar, sterlingsilver, Danmark 1933-1944. Antik / Continental. Svenska importstämplar.
| Vollendet | 21 Mar 2024 |
| Auktionsnummer | 12 |
| Objektsnummer | 3337865 |
| Höchstes Gebot | 27 500 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Normalt bruksslitage.