10. BODAFORS STOL- & MÖBELFABRIK, tvättkommod, kolonialstil, 1890-tal.
| Vollendet | 22 Feb 2024 |
| Auktionsnummer | 10 |
| Objektsnummer | 3315550 |
| Höchstes Gebot | 6 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, för frågor och konditionsrapport vänligen kontakta christofer.wikner@auktionsverket.se eller ulrika.ruding@auktionsverket.se.