613. "PALLE", pall, K. J. Pettersson & Söner, Storvreta 1970-tal.
| Vollendet | 25 Jan 2024 |
| Auktionsnummer | 613 |
| Objektsnummer | 3254597 |
| Höchstes Gebot | 85 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Smärre slitage.