24. STOCKHOLMS STADS BRANDFÖRSÄKRINGSKONTOR, emblem, 1700-talets andra hälft, förgyllt bly.
| Vollendet | 25 Jan 2024 |
| Auktionsnummer | 24 |
| Objektsnummer | 3120985 |
| Höchstes Gebot | 6 800 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Slitage.