181. OTTO SCHULZ. Skåp, Boet, Göteborg, 1930-tal, fanerad i bonad björk och valnöt, dörrarna med intarsiadekor.
| Vollendet | 13 Nov 2023 |
| Auktionsnummer | 181 |
| Objektsnummer | 3112834 |
| Höchstes Gebot | 30 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, för frågor och konditionsrapport vänligen kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se
Schlüssel vorhanden.