5. KARL LINDEBERG. Vas, Kosta 1910-tal, överfång i lila, etsad dekor av vallmo mot matterad fond.
| Vollendet | 13 Nov 2023 |
| Auktionsnummer | 5 |
| Objektsnummer | 3033605 |
| Unverkauft | |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Fotringsnagg.