2. BYRÅ, senbarock, 1700-talets mitt, fanerad med alm.
| Vollendet | 23 Feb 2023 |
| Auktionsnummer | 2 |
| Objektsnummer | 2645557 |
| Höchstes Gebot | 12 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Smärre torrsprickor och fanérlagningar, mindre kompletteringar, beslagskompletteringar
Schlüssel vorhanden.