146. BYRÅ, Sverige 1930-tal, fanerad med björk och zebrano med antikiserande dekor, fronten med två lådor.
| Vollendet | 26 Jan 2023 |
| Auktionsnummer | 146 |
| Objektsnummer | 2593653 |
| Höchstes Gebot | 95 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage
Schlüssel vorhanden.