530. VERA FRISÉN. Utsikt i skymningsljus, olja på duk, 33 x 42,5 cm.
| Vollendet | 26 Jan 2023 |
| Auktionsnummer | 530 |
| Objektsnummer | 2574894 |
| Höchstes Gebot | 32 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
A tergo numrerad 62.
För ytterligare information, vänligen kontakta amelie.axson.johnson@auktionsverket.se.