20. GERARD I TERBORCH. HANS EFTERFÖLJARE. 1700-tal, Dam med vinglas, olja på duk.
| Vollendet | 26 Jan 2023 |
| Auktionsnummer | 20 |
| Objektsnummer | 2498858 |
| Höchstes Gebot | 18 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Smärre retuscher.