PHILIP VON SCHANTZ. Blåbär i emaljkärl. Signerad och daterad v Schantz 77 samt numrerad 76/125. Färglitografi, 22 x 29 cm (dagermått).
| Vollendet | 27 Aug 2025 10:27 CEST |
| Objektsnummer | 4474360 |
| Höchstes Gebot | 4 301 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram. Små gula fläckar (foxing). I övrigt god kondition.