LOUISE VIDELYCK, matta, "Frode grå", tuftad, signerad.
| Vollendet | 27 Aug 2025 10:07 CEST |
| Objektsnummer | 4462479 |
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4462479 |
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.