DOROTHEE MAURER-BECKER, Väggförvaring "UtenSilo" Ingo Maurer, 1960-70-tal.
| Vollendet | 20 Aug 2025 12:56 CEST |
| Objektsnummer | 4456948 |
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4456948 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.