BORDSDUK med 12 servetter, linne, omkring år 1900, dräll, broderat monogram (SL?)
| Vollendet | 20 Aug 2025 14:48 CEST |
| Objektsnummer | 4447132 |
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Skador och lagningar.
| Objektsnummer | 4447132 |
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Skador och lagningar.