MATSALSBORD, fanerad i mahogny, 1800-tal.
| Vollendet | 25 Aug 2025 15:52 CEST |
| Objektsnummer | 4419719 |
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, märken / repor, fläckar
1 löst ben med skadad hjultrissa.
| Objektsnummer | 4419719 |
| Endet in | Vollendet |