BESTICK, udda modeller, 18/1900-tal, 15 dlr, SKÅL, WA Bolin, BÄGARE, 2 st, SPETSDOSA, 1800-talets första hälft, med infälld polykromt bemålad keramikplatta.
| Vollendet | 23 Jul 2025 14:08 CEST |
| Objektsnummer | 4411723 |
| Höchstes Gebot | 5 511 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, märken, dosan med skador.