OLLE WALLENGREN (1907-1977). "Höstblommor", olja på duk, signerad.
| Vollendet | 20 Jul 2025 14:07 CEST |
| Objektsnummer | 4411088 |
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Keine Anmerkungen.
| Objektsnummer | 4411088 |
| Endet in | Vollendet |
Keine Anmerkungen.