TANDLÄKARSKÅP, omkring 1900-talets mitt, bemålat trä samt glas, med glashyllor, märkt Stilles.
| Vollendet | 18 Jul 2025 20:38 CEST |
| Objektsnummer | 4410035 |
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Sidoglas skadat, nyckel saknas, 2 hyllplan saknar hyllbärare, bruksslitage, färgsläpp, märken.