JAN-ERIK BENGTSSON. Fotpallar, 2 stycken, "Häger", Ikea, 1970-tal.
| Vollendet | 18 Jul 2025 15:32 CEST |
| Objektsnummer | 4408863 |
| Höchstes Gebot | 3 650 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4408863 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.