GUNNAR NYLUND. Bordslampa "Chamotte", Rörstrand, stämpelsignerad.
| Vollendet | 17 Jul 2025 20:17 CEST |
| Objektsnummer | 4408634 |
| Höchstes Gebot | 2 810 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre bruksslitage, nagg förekommer, fungerade vid katalogiseringstillfället, funktionen garanteras ej.