BAUME & MERCIER, armbandsur, Hampton, stål, 2000-tal.
| Vollendet | 28 Jul 2025 16:03 CEST |
| Objektsnummer | 4406526 |
| Höchstes Gebot | 8 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Troligen utgånget batteri. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.