JAYA SUBERG (1956-). Abstrakt komposition med kvinna, blandteknik, signerad, numrerad 1/7, Tyskland.
| Vollendet | 26 Jul 2025 16:17 CEST |
| Objektsnummer | 4405612 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4405612 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.