ARNE JACOBSEN. Kontorsstol, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, etikettmärkt, daterad 0863.
| Vollendet | 12 Jul 2025 16:24 CEST |
| Objektsnummer | 4401328 |
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Stolens ryggslut med sprickor/skador, går ej att höja/sänka, tröga hjul.