E.G. ERIKSSON, skrivbordslampa, PeFeGe, 1900-talets andra hälft, ställbar.
| Vollendet | 10 Jul 2025 13:15 CEST |
| Objektsnummer | 4393821 |
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage.
| Objektsnummer | 4393821 |
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Slitage.