BORDSLAMPA, 1900-tal, stomme i glas med dekor i underfång.
| Vollendet | 29 Jul 2025 20:28 CEST |
| Objektsnummer | 4393050 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.