GEORGIOS TZORTZOGLOU (FÖDD 1952). "Törésvonalak", blandteknik på duk uppfodrad på pannå, signerad och daterad 1991.
| Vollendet | 28 Jul 2025 18:34 CEST |
| Objektsnummer | 4391709 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Krackelyr.
| Objektsnummer | 4391709 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
Krackelyr.