ISTVÁN ZÁMBÓ (EF ZÁMBÓ ISTVÁN) (FÖDD 1950). "The king stays hungry", färglitografi, signerad och numrerad 159/230.
| Vollendet | 27 Jul 2025 10:23 CEST |
| Objektsnummer | 4391620 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram.